Joi, 09 Noiembrie 2017 13:37

UPB va găzdui in perioada 16-17 noiembrie 2017 a 14-a ediție a Workshop-ului Internațional ACD 2017

banner-conferinta_01

Facultatea de Automatică și Calculatoare din cadrul Universității POLITEHNICA din București va găzdui in perioada 16-17 noiembrie 2017, Workshop-ul International - 14th International Workshop on Advanced Control and Diagnosis (ACD 2017)

Workshopul anual privind controlul și diagnosticul avansat a fost organizat începând cu anul 2003 pentru a aduce împreună  atât reprezentanți ai mediului academic  cât și specialiștii din diverse domenii de automatizare. Acest workshop  va oferi  ocazia cercetătorilor și specialiștilor din întreaga lume să-și împărtășească  ultimele evoluții și noile tendințe în domeniul controlului și al diagnosticării.

Workshop-ul  are o serie de sesiuni  care pot fi găsite pe site-ul evenimentului  - http://acd2017.acs.pub.ro/

Pentru toate întrebările puteți utiliza adresa de e-mail: Această adresă de e-mail este protejată de spamboți; aveți nevoie de activarea JavaScript-ului pentru a o vizualiza