Stiri

In perioada 28.02-02.03.2012 Universitatea POLITEHNICA din Bucuresti este partener la cea de-a 20 editii a Expozitiei internationale pentru aparate de masura si control - ROCONTROLA.
Pe toata durata targului se vor organiza workshop-uri stiintifice.

Universitatea POLITEHNICA din Bucuresti impreuna cu Departamentul de Hidraulică, Maşini Hidraulice şi Ingineria Mediului din cadrul Facultăţii de Energetică vă invită să participaţi, în perioada 24 – 25 mai 2012, la cea de-a 7-a ediţie a Conferinţei Hidroenergeticienilor din România, Dorin PAVEL

Miercuri, 18 Ianuarie 2012

ANUNT IMPORTANT

In atentia tuturor doctoranzilor inmatriculati la data de 15 octombrie 2011

Toţi doctoranţii înmatriculaţi la data de 15.10.2011, sunt rugaţi să transmită, DE URGENŢĂ, la biroul doctorate (Rectorat-camera R-309), personal sau prin email, extras de cont de unde sa reiasa codul IBAN. de la una dintre băncile agreate prin convenţie de partenerit de către UPB (BCR, BRD, ING, Banca Transilvania, UniCredit Tiriac Bank.

Doctoranzii sunt rugaţi să depună personal extrasul de cont sau sa-l trimită scanat la adresa: Această adresă de e-mail este protejată de spamboți; aveți nevoie de activarea JavaScript-ului pentru a o vizualiza

Netransmiterea acestor date in timp util *(până la data de 27.01.2012) va atrage după sine neplata drepturilor băneşti cuvenite!

Vă mulţumim pentru înţelegere

30-31 martie 2012

Conferinta Nationala de Optometrie - editia a II-a
Facultatea de Inginerie Mecanica si Mecatronica anunta organizarea in perioada 30-31 martie 2012 in amfitetrul CD 001 a celei de-a II-a editii a Conferintei Nationale de Optometrie.
Detalii suplimentare puteti afla de pe siteul http://me.mecatronica.pub.ro

Pagina 32 din 32